Przedszkole

Labokids to dwujęzyczne przedszkole Montessori.

Naszym celem jest wszechstronny rozwój dziecka, nauka samodzielności i tolerancji. Pragniemy, by każde dziecko traktowane było indywidualnie, zgodnie z teorią pedagogiki M. Montessori, równocześnie integrowało się w grupie w atmosferze przyjaźni, miłości i poczuciu sprawiedliwości.
W przedszkolach, które stosują tę metodę wychowania, grupa przedszkolna jest zróżnicowana wiekowo. W obrębie jednej grupy łączy się cztery roczniki dzieci. Takie właśnie grupy tworzy się na wzór rodziny, rodzeństwa, gdzie młodsi uczą się od starszych a starsi pomagają młodszym. Wśród naszych przedszkolaków można spotkać dzieci mówiące różnymi językami. Chcemy wykorzystać te okoliczności, które w naturalny sposób zachęcają dzieci do integracji, otwartości na świat i szacunku dla swoich rówieśników i dorosłych. Już od pierwszych dni obecności dziecka w naszym przedszkolu ma ono codzienny kontakt z językiem angielskim. Stosujemy metodę immersji językowej, dzięki której dzieci chłoną język w naturalny sposób. Nauka angielskiego odbywa się również poprzez zastosowanie pedagogiki zabawy oraz regularnych zajęć językowych.

Jesteśmy kameralnym, rodzinnym przedszkolem. Zapewniamy troskliwą i odpowiedzialną opiekę w godzinach 7.00-17.00 oraz smaczne i zdrowe jedzenie. Zajęcia dydaktyczne prowadzimy zgodnie z podstawą programową. Pracujemy w oparciu o metodę pedagogiki Marii Montessori  oraz stosujemy autorski program Labokids -nauki poprzez eksperymenty. Wszystkie zajęcia dodatkowe są w cenie czesnego: (angielski, rytmika, gimnastyka, eksperymenty, spotkania z teatrem i muzyką)

Wyżywienie
W ramach codziennego wyżywienia oferujemy dzieciom 4 posiłki dziennie:
śniadanie, obiad (zupa + drugie danie),  podwieczorek oraz napoje do posiłków. 
W naszym przedszkolu ważne jest co i jak jemy. Posiłki dla naszych dzieci przygotowuje sprawdzona firma cateringowa we współpracy z dietetykiem, która od lat specjalizuje się w żywieniu małych dzieci. Staramy się kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe oraz zachęcać do próbowania nowych smaków. Jemy wspólnie, nie stosujemy plastikowych naczyń, ładnie nakrywamy do stołu a podczas posiłków tworzymy przyjazną i serdeczną atmosferę. 
Opłata za wyżywienie wynosi 12zł/dzień.

Więcej informacji pod nr 503 038 500