Urodzinki

Urodzinki z Labokids  – sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy dla Twojego Dziecka! 

Wśród propozycji Labokids znajdą Państwo niepowtarzalne scenariusze urodzin, które zachwycą wszystkie dzieci. Zapewniamy mnóstwo zabawy, w której ukryta jest nauka. Wybierzcie temat urodzin a my zajmiemy się resztą.  

Scenariusze urodzin:

1. Balonowe Party

Czy wiesz, że balon powstał praktycznie przez przypadek, jako efekt uboczny eksperymentów i prób wynalezienia nowego tworzywa na dętki.? Czy wiesz, że wynalazł go inżynier chemii, Neil Tillotson? Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także napompują balony w niecodzienny sposób oraz nauczą się skręcać różne zwierzątka i inne kształty. Po urodzinach każdy wróci do domu z pamiątkowymi balonami!

2. Spotkanie z owadami

To niesamowite spotkanie z ciekawymi, egzotycznymi owadami  jubilat i jego goście zapamiętają na długo. Dzieci poznają zwyczaje tych niesamowitych zwierząt, będą mogły zaobserwować ich zachowanie i wziąć je na ręce,  a także zrobić swoje własne terrarium, które zabiorą do domu na pamiątkę.

3. Spotkanie z magiczną chemią

 To niezwykła wyprawa w świat chemii. Podczas przyjęcia dzieci wykonają niesamowite doświadczenia, m.in. sprawią, że zniknie woda, wywołają Dżina z butelki czy rozpalą ogień bez zapałek.

4. Kreatywne urodzinki z igłą i nitką

Czy wiesz, że pierwsze igły do szycia powstały około 16 tys. lat temu? Czy wiesz, że Leonardo da Vinci i Napoleon Bonaparte przyczynili się do rozwoju produkcji igieł? W naszej zabawie zawsze ukryta jest nauka. Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także uruchomią fantazję i stworzą z różnych materiałów własne, niepowtarzalne prace. Po urodzinach każdy wróci do domu z własnoręcznie uszytą rzeczą! Dzieciaki to uwielbiają!

5. Pachnący świat mydełek

W trakcie imprezy dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o mydle, a następnie stworzą własne, niepowtarzalne, pachnące mydło w wybranym przez siebie kształcie. Będzie to swoiste laboratorium, w którym uczestnicy mieszać będą kolory, zapachy i inne dodatki. Na koniec zapakują mydełka i zabiorą je do domu.

6. W krainie lodu

Mroźne doświadczenia i gorące emocje. Czy lód to zawsze zamarznięta woda? Czy istnieje taki lód, który się nie topi? Wykonamy niesamowite eksperymenty z użyciem suchego lodu. Podczas tej wyprawy między innymi przekonamy się czym jest suchy lód, sprawdzimy czy rzeczywiście jest taki zimny oraz zrobimy tajemniczą mgłę.

 

Przyjęcia urodzinowe organizujemy:
– w naszej sali przy ul. Knapowskiego 23 w Poznaniu w cenie 650zł (pakiet Labo),
– w domu/w lokalu klienta w cenie 550zł (pakiet Domowy).

Pakiet Labo w cenie 650zł obejmuje:
– 1,5 godziny eksperymentowania dla 10 uczestników imprezy + 30min czas na poczęstunek i życzenia,
– urodzinową dekorację sali dla dzieci,
– poczęstunek dla dzieci (soki, woda, słone przekąski, kruche ciastka),
– zastawę,
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów,
– niezbędny sprzęt (fartuszki dla dzieci, materiały potrzebne do przeprowadzenia warsztatów, szkło chemiczne, odczynniki),
– zaproszenia urodzinowe w wersji do druku.

Dopłata:
– kolejna osoba powyżej 10 osób: 35zł,

Pakiet Domowy w cenie 550zł obejmuje:
– 1,5 godziny eksperymentowania dla 10 uczestników imprezy,
– dojazd do klienta,
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów,
– niezbędny sprzęt (fartuszki, materiały do przeprowadzenia warsztatów,  szkło chemiczne, odczynniki),
– zaproszenia urodzinowe w wersji do druku.

Dopłata:

– kolejna osoba powyżej 10 osób: 35zł,
– dojazd do klienta spoza Poznania 50zł (do 15km).

Terminy: do uzgodnienia.

Szczegóły i plan imprezy ustalamy indywidualnie z Rodzicami. Zapraszamy do współpracy:

Gosia tel. 503 038 500

GALERIA

www.labokids.pl